<%@ Language=VBScript %> index

 

 

 

STRONA GŁÓWNA

 
RDR
IDEA PARTII
ZAŁOŻYCIELE
PROGRAM
WŁADZE RDR
INICJATYWY
PLAKATY
GALERIA
FORUM
CZAT
NAPISZ DO NAS!
KSIĘGA GOŚCI

 

DOŁĄCZ DO NAS !!!

 

 

NIEKTÓRE PROBLEMY
BEZROBOCIE
KORUPCJA
GŁODNE DZIECI
NISKIE PŁACE
WIĘŹNIOWIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na co komu nowa Partia ??

Faktem jest, że Polska posiada największą liczbę partii politycznych w Europie. Więc ktoś mógłby powiedzieć, na co komu jeszcze jedna partia?   I w sumie miałby rację. Ale niech mi powie ile z tych partii służy społeczeństwu? Większość osób w Rządzie walczy tylko o władze i o pieniądze dla siebie.  Dla mnie to jest chory system, że partie polityczne otrzymują nie małe wsparcie finansowe z budżetu państwa, a dzieci i ludzie w Polsce nie mają co jeść.  A gdzie wsparcie finansowe dla tych ludzi? W Polsce panuje bałagan pod wieloma względami a wszystko dlatego, że prawie każdy w Rządzie myśli tylko o sobie. Zamiast myśleć o społeczeństwie i o naszym kraju, prawie wszyscy myślą o władzy i o tym, żeby się nachapać jak największej ilości pieniędzy. Jak za czasów komunistycznych. I trzeba to zmienić. Uważam, że w Rządzie potrzeba nowego pokolenia ludzi. Pokolenia młodego i ambitnego. Pokolenia, które będzie myślało o społeczeństwie i o kraju. Pokolenia wykształconego. I właśnie ta partia na takich ludziach będzie budowana. Na ludziach, którzy będą chcieli naprawić Nasz kraj. Na prawdziwych Patriotach. I wierzę, że uda Nam się wspólnymi siłami odnieść sukces. Sukces ogólnonarodowy !!!

Dlaczego My ??

Oto jest właśnie dobre pytanie. Tylko niech mi ktoś powie. Jak nie My to kto?   Wszystkie partie polityczne, które powstają, opierają się na ludziach, którzy w polityce już mają jakieś doświadczenie. Zmieniają się tylko nazwy partii, a ludzie są wciąż Ci sami. I tak naprawdę te nowe partie niczego nowego  nie wnoszą. A młodzi ludzie, którzy są w tych partiach, nie mają w nich za dużego poparcia, bo uważani są za ludzi niedoświadczonych. I Ci młodzi i ambitni ludzie, którzy chcieliby coś zrobić dobrego dla swojego kraju, tak naprawdę giną w tych partiach. I taka jest prawda. Dlatego zakładamy nową Partię, która będzie oparta na młodych ludziach. I mamy wielką nadzieję, że młodzi ludzie, którzy chcieliby coś zmienić w Naszym kraju na lepsze, przyłączą się do Nas. Bo w Nas młodych siła i przyszłość Narodu.

Skąd się wzięła nazwa RDR?

Ja i niewielkie grono ludzi, którzy zakładamy nową partię, bardzo intensywnie zastanawialiśmy się jakby nazwać naszą partię. Mieliśmy wiele pomysłów, ale żadna nazwa nie pobudzała w Nas emocji. Aż pewnego dnia Szanowny Pan Krzysztof zaproponował, aby nazwa związana była ze słowami „Damy Radę”. Bo My bardzo często używamy tych słów. Zwłaszcza w kryzysowych sytuacjach. I te słowa mają w sobie naprawdę jakąś moc. Bo dają człowiekowi nową nadzieję i wiarę w sukces. Cokolwiek złego by się nie działo. A ta nowa partia ma być nową nadzieją na lepsze jutro. Tylko potrzeba Nam ambitnych i wytrwałych ludzi. Ludzi, którzy nie będą myśleli jak się dorobić w tej nowej partii, tylko ludzi, którzy będą chcieli zrobić coś dobrego dla tego kraju i dla społeczeństwa, nie licząc z tego tytułu na żadne korzyści materialne. I tylko takich ludzi ta Partia potrzebuje. Co do nazwy partii, to brakowało nam jednak jeszcze jednego słowa, które by umocniło tą nazwę. I słowo to wymyślił Szanowny Pan Emil. I tak powstała nazwa „Razem Damy Radę”.

 

 
ONET
INTERIA
WP