TV Analogowa czy Cyfrowa?

To pytanie zadaje sobie wielu naszych abonentów. Największą zaletą telewizji cyfrowej jest wysoka jakość obrazu (Full HD 1080i) i dźwięku (5.1 Surround). Sygnał analogowy nie posiada tych zalet, za to możemy go odbierać na każdym telewizorze bez dodatkowych urządzeń, co ułatwia instalację wielu odbiorników w ramach jednego domu. Jako firma z długoletnią tradycją staramy się nie zaskakiwać naszych Abonentów nagłymi zmianami, dlatego oferujemy Państwu telewizję analogową i cyfrową w ramach jednego kabla i w jednej cenie.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na telewizję analogową, zależnie od miejscowości, oferujemy wybór spośród następujących pakietów:


PODSTAWOWY
(7 zł)
9 programów

MINI+
(19 zł)
14 programów

SKRÓCONY
(27 zł)
23 programy

PEŁNY
(59 zł)
60 programów

Usługa telewizji cyfrowej MasterHD dostępna jest w GŁOGOWIE. Aby odbierać sygnał cyfrowy wystarczy dekoder HD lub Moduł CI (działa tylko z telewizorami z wbudowanym dekoderem DVB-C lub DVB-C/T). Jako jedyna firma w Głogowie, do każdego z pakietów cyfrowych dodajemy pakiet analogowy.

DTV30+
(19 zł)

CLASSIC
(29 zł)
54 prog.

STANDARD
(59 zł)
94 prog.

PRESTIGE
(79 zł)
109 prog.

VIP
(99 zł)
125 prog.

Dzięki temu połączeniu na wszystkich odbiornikach w domu możecie odbierać Państwo sygnał analogowy, a na każdym telewizorze wyposażonym w dekoder lub moduł i kartę dostępu, sygnał cyfrowy.
Dodatkowo od 19.11.2012 r. w ofercie dostępna jest grupa programów DTV 30+, nadawanych metodą cyfrową, bez kodowania. Programy te odbierane będą przez odbiorniki telewizyjne z głowicą DVB-C MPEG 4 albo dekodery HD. Grupa programów DTV 30+ będzie dostępna w pakietach: Mini+, Skrócony, Pełny, Classic, Standard, Prestige i VIP.Wczytuję...